Ecover

15. dubna 2017 v 20:00
Dnes začnem z jiného soudku a podíváme se na eko produkty. Začnem velmi známou značkou a to je Ecover.

1.Prací gel
Výsledek obrázku pro ecover
Tento gel je s vůni levadnule a prádlo po něm voní pekně, ale né tak chemicky jako po klasikém pracím gelu. Pádlo vypre, ale nějaké fleky extrémní mastnoty či od oleje to jako nezvládne, sejně tak jako klasický prací gel.

2.Aviváž
Související obrázek
Aviváž je taková průměrna, a není to taková ta vůně, která vás hned bouchne do nosu, jako u chemické aviváže, takže na toto jsem si musea dost zvykat. Musím jí dát trochu více, ale prádlo je měkké a nadýchané.

3.Gel na nádobí
Související obrázek
Gel na nádobí, maj různé druhy a pak maj zero vyloženě pro alergiky. Musím říct že to voní mě vše stejně a musím dávat více gelu, zase to nepění jako klasický jar. Nádobí to umyje uplně v pohodě, ale na tu nepěnivost jsem si musela zvykat. No nevadí.
4.WC gel
Výsledek obrázku pro ecover
Maj vůní oceánu a borovice. Gel je tužší a z mísy nesjíždí, umyje toaletu jako klasický chemický přípravek, proč ale nepodpořit ten ekologičtější?

5. Čistič koupelen
Výsledek obrázku pro ecover
Tento je proti vodnímu kamení a voní tak jemně a pak je jěště jeden modrý a ten je myslím do pepermintova. Nečistoty a usazeniny to umyje, baterie se leske, za mě fajn a doporučuji.

6. Mýdlový čistič podlah
Výsledek obrázku pro ecover napodlahy
Tento čistič krásně voní po medunce, celý byt mám porvoněný a je hutnější a za mě homohu doporučit. Setře špínu, tápoty a podlaha ječistá.

Tak to by byl takový průřez co používám já a doufám že jsem vás také inspirovala a budu se těšit u dalšího článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama