Květen 2017

Kosmetika Lumene

28. května 2017 v 14:17
Kosmetika Lumene, je přírodní finská značka a je čistěna půdou a všechny bobule v kosmetice dozrávají rychleji.Výsledek obrázku pro kosmetika lumene1. Artic aqua: Krém je velmi jemně parfemovaný, plet je hezky hydratovaná a napapaná, nepálil a neštípal ale za tu cenu by balení mohlo být hezčí.

2.Hydratační noční krém: Opět jemná parfemace, nepálil a neštípal, ráno je plet jemná a taková vyleštěná, ale zase balení by nemuselo být v plastu za tu cenu

3.Hydratační oční krém: oční okolí nepálí, je hezky hydratované, raní kruhy a váčky mizí, ale vrásky pod očima sice nemizí, ale jsou jemnější.

4. Ultra firme time freeze: Elixír proti vráskám s arktickou borůvkou, používám po vyčištění pleti ráno a večer a musím říci že skutečně vrásky jsou jemnější a mín viditelnější než byly. Myslím že stojí okoo 500,, jak kde, za tu cenu hho však doporučuji. Ze začátku jsem měla proobém s parfemací, vůbec mi nevoněl, ae postupně přešel do takové jemné parfemace.

5.Hydratačí tonikum:Plet osvěží to ano, ale musím říci že tonikum mě velmi pálilo a típalo, pleet se mi pnula, samozřemě to není chyba tonika, alle citlivostí mé pleti, takže bohužel toto tonikum já mít nemohu.

Takže dnes kratký článeček a vy mě dejte vědět zda Lumene znáte a používáte. Vím že bylo na trhu už před 20lety a že Lumene májí rádi hodně ruské ženy.

Kosmetika Dove

26. května 2017 v 16:33
Dnes tu mám kosmetiku Dove
Výsledek obrázku pro dove cosmetics
1. Mýdlo Dove: velmi jemná parfemace, pokužku nevysušuje, nýbrž zvláčnuje, maj různé druhy tvrdých mýdel, já mám nejraději tu kasickou modrou řadu.
2. Dove intim: Opět jemná parfemace a v intimních partíích neštípe, ocenila jsem převáže v porodnici a u menstruace. Cítím se paik taková čistší a svěžejší.
3. Tělové mléko: velmi jemná parfemace, pokožka je velmi hydratovaná, rychle se vsakuje, neštípe a nepálí.
4. Deodorant sprejový, jemný nejvíce ocením po holení,v podpaždí nepálí a nevysušuje.
5.Šampon: Jemná parfemace, vlasy byly umyté a svěží, pokožka nevysušená a nešětípala. Ovšem za další den jsem vlasy musel umýt znovu, ale mě se městí poslední dobou pořád.
6.Deodorant tuhý. davová vůně, neštípe, nepálí, nějakou hodku proti pocení vydrží.
7. Deodorant kulička: Tak tady nemohu nic říci, portože kzuličkové deodoranty vůbec nepoužívám.
Dove mají různé vůně, ovšem pro mě je nejlepší tato modrá řada a mohu jen doporučit. Velmi jemná parfemace a myslím že se hodí por každou věkovou kategorii. I vy mě dejte vědět zda dove používáte a co si o této začce myslíte.

Ryor

26. května 2017 v 16:15
Ahoj, dnes tu mám pro vás českou značku Ryor, která je na trhu přes 20 let.
1. Dvoufázová odličovací emulze: 100,-.
Emulze je super, odlíčí i voděodolný makeup, po odlíčení zůstáva mastný film, který je třeba dočis


2. Pletové odličovací mléko( pro suchou a citlivou plet): 80,-
Mléko používám po emulzi na doodlíčení, hezký voní a je dobrí že je na citlivou plet, nevýhodu vidím že obsahuje parafinum liquidum, což ale obsahuje většina kosmetiky.

3. Pletové bylinné toniukum( suchá a citlivá plet):80,-

Tonikum pelt osvěží a dočistí, ale po nějakém čase mě plet začla pálit.

4. Oční krém:90,-
Tonikum bylo fajn, plet dočistí a osvěží, ale po nějakém čase mě začalo pálit, nevím proč, ale plet jsem po něm měla zarudlou a pnula se, takže bihužel. Není to chyba přípravku, je to dáno citlivostí pleti.

5. Hydratační krém 24h:100,-

Krém hezky voní, plet je hydratovaná a tentokrát mě nepálil ani neštípal. Určitě doporučuji.
Výsledek obrázku pro ryor hydratační krém

Péče o strie

3. května 2017 v 12:06
Ahoj dnes si povíme jak pečovat o strie. Já mám strie už od dvanácti let. Je to hodně dáno genetikou a životním stylem a nakonec péčí. Žádný krém za draho ani zalevno strie nevymaže, kromě laseru, ovšem je to naprostý zásah do těla a s plastickýma krokama souhlasím jen velmi malo. Ja tu ukážu produkty, které mě pomohly strie zesvětlat a zatáhnout a pak zmíním ty co už si nekoupím.


1. Kokosový olej s měsíčkem od Bioaromy
Naprosto jeden z nejlepších, olejů co jsem kdy zkusila.Používám ráno a večer a po dvou dnech jsem měla strie světlejší a pokožku hebkou.

2. Kakaove máslo od Palmersu
Máslo je hodně navoněné po kakau a po čase mě ta vůně už byla protivná. Objednávala jsem ho z Anglie, ješte se před třemi roky tady sehnat nedalo. Je tuhé jako klasické máslo, rozehřeju v ruce a namažu se a stači malinko, ješte ráno byla pokožka mastná. Strie mě zesvětlaly a zatahly se.

3.Krém s olivovým olejem od Babylove
Takřka hned se vsakuje, krásně voní a strie světlají, jedina nevýhoda je že není čistě přirodni.

4. Vepřové sádlo
Klasika našich babiček a prababiček, ale nesmí být solené. Pak strie s větlají.

5.Indulona modrá
Tip mé mamky, kdž nic jiného nebylo, krásně promastí,ale je hodně hutná a tahá kožu, ajdyž ale není zbyti tak proč ne.

6.Olej od Balea
Sladká vůně, ale nevtíravá a je za pár kaček, není teda přirodní. Pokožku zmasti, chvíli trvá než se v sákne a nic jiného to nedělá. Řekla bych že se hodi pro mladé slečny, kterým se začínají dělat strie.

7.Bi oil
Když jsem čekala Nelu tak to frčela jedna reklama za druhým a já si samozřejmě bi oil koupila. A v životě si takový předražený olej nekoupím. Vůbec nic to nedělalo, maximalně zmastilo pokožku a to je celé. 60 ml za 400.-? Kdyby to mělo účinek jak slibují, pak jsem ochotna ty peníze za to dát, ale jinak ne.

8.0lej s olivovým olejem od Babylove
Toto byla taky katastrofa, dost tam byl cítit ten olivový olej, byl hodně hutnej a s pokožkou to jaké nic neudělalo, mvsela jsem ho vyhodit, to se nedalo.

Pro dnešní den je to vše, dejte mě vědět jak vy pečujete o pokožku a jaké přípravky používáte.