Kosmetika Lumene

28. května 2017 v 14:17
Kosmetika Lumene, je přírodní finská značka a je čistěna půdou a všechny bobule v kosmetice dozrávají rychleji.Výsledek obrázku pro kosmetika lumene1. Artic aqua: Krém je velmi jemně parfemovaný, plet je hezky hydratovaná a napapaná, nepálil a neštípal ale za tu cenu by balení mohlo být hezčí.

2.Hydratační noční krém: Opět jemná parfemace, nepálil a neštípal, ráno je plet jemná a taková vyleštěná, ale zase balení by nemuselo být v plastu za tu cenu

3.Hydratační oční krém: oční okolí nepálí, je hezky hydratované, raní kruhy a váčky mizí, ale vrásky pod očima sice nemizí, ale jsou jemnější.

4. Ultra firme time freeze: Elixír proti vráskám s arktickou borůvkou, používám po vyčištění pleti ráno a večer a musím říci že skutečně vrásky jsou jemnější a mín viditelnější než byly. Myslím že stojí okoo 500,, jak kde, za tu cenu hho však doporučuji. Ze začátku jsem měla proobém s parfemací, vůbec mi nevoněl, ae postupně přešel do takové jemné parfemace.

5.Hydratačí tonikum:Plet osvěží to ano, ale musím říci že tonikum mě velmi pálilo a típalo, pleet se mi pnula, samozřemě to není chyba tonika, alle citlivostí mé pleti, takže bohužel toto tonikum já mít nemohu.

Takže dnes kratký článeček a vy mě dejte vědět zda Lumene znáte a používáte. Vím že bylo na trhu už před 20lety a že Lumene májí rádi hodně ruské ženy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama