Péče o strie

3. května 2017 v 12:06
Ahoj dnes si povíme jak pečovat o strie. Já mám strie už od dvanácti let. Je to hodně dáno genetikou a životním stylem a nakonec péčí. Žádný krém za draho ani zalevno strie nevymaže, kromě laseru, ovšem je to naprostý zásah do těla a s plastickýma krokama souhlasím jen velmi malo. Ja tu ukážu produkty, které mě pomohly strie zesvětlat a zatáhnout a pak zmíním ty co už si nekoupím.


1. Kokosový olej s měsíčkem od Bioaromy
Naprosto jeden z nejlepších, olejů co jsem kdy zkusila.Používám ráno a večer a po dvou dnech jsem měla strie světlejší a pokožku hebkou.

2. Kakaove máslo od Palmersu
Máslo je hodně navoněné po kakau a po čase mě ta vůně už byla protivná. Objednávala jsem ho z Anglie, ješte se před třemi roky tady sehnat nedalo. Je tuhé jako klasické máslo, rozehřeju v ruce a namažu se a stači malinko, ješte ráno byla pokožka mastná. Strie mě zesvětlaly a zatahly se.

3.Krém s olivovým olejem od Babylove
Takřka hned se vsakuje, krásně voní a strie světlají, jedina nevýhoda je že není čistě přirodni.

4. Vepřové sádlo
Klasika našich babiček a prababiček, ale nesmí být solené. Pak strie s větlají.

5.Indulona modrá
Tip mé mamky, kdž nic jiného nebylo, krásně promastí,ale je hodně hutná a tahá kožu, ajdyž ale není zbyti tak proč ne.

6.Olej od Balea
Sladká vůně, ale nevtíravá a je za pár kaček, není teda přirodní. Pokožku zmasti, chvíli trvá než se v sákne a nic jiného to nedělá. Řekla bych že se hodi pro mladé slečny, kterým se začínají dělat strie.

7.Bi oil
Když jsem čekala Nelu tak to frčela jedna reklama za druhým a já si samozřejmě bi oil koupila. A v životě si takový předražený olej nekoupím. Vůbec nic to nedělalo, maximalně zmastilo pokožku a to je celé. 60 ml za 400.-? Kdyby to mělo účinek jak slibují, pak jsem ochotna ty peníze za to dát, ale jinak ne.

8.0lej s olivovým olejem od Babylove
Toto byla taky katastrofa, dost tam byl cítit ten olivový olej, byl hodně hutnej a s pokožkou to jaké nic neudělalo, mvsela jsem ho vyhodit, to se nedalo.

Pro dnešní den je to vše, dejte mě vědět jak vy pečujete o pokožku a jaké přípravky používáte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama