Jak na prořezávání zoubků?

9. června 2017 v 13:34
Ahoj dnes jen krátce popovídám jak na prořezávání zoubků u dětí. U každého je to samozřejmě jinak, někdo trpí a má vysoké horečky jiný vůbec. Já vám povím jak jsem to s dětmi prožívala já a co jsem podávala na bolest.

1. Calgel
Výsledek obrázku pro calgel Dá se koupit v lékárně, stojí 100,- a dceři i synovi pomohl částečně. Doporučuji ho přes den, bez čípku pokud nejsou vysoké téploty. Bolest se mírní a dásničky zklidní.
2. Salos olej první zoubek
Výsledek obrázku pro saloos první zoubek Olejíček je přírodní, s levandulí a heřmánkem, hezky voní po těchto bylinkách a také ho doporučuji přes den. Levandule dásničky zdesinfikuje a heřmánek zklidní.
3.Aromaterapie
Dalším pomocníkem může být aromaterapie, opět levadlulový čí heřmánkový olej. V pokojíčku necháme krátce provonět a působit než díte dáme do postýlky. Prosím pozor na ohýnek a neustále hlídat!
4. Paralenové čípky a nurofnový sirup
Výsledek obrázku pro paralenové čípky Tyto čípky jsem podávala vysoké teplotě a silné bolestu spolu s nurofenem. Doporučuji na noc nic méně když je bolest silná ve dne dávála jsem ve dne. Čípek zabere tak do 20 minut. Já samozřejmě dávala čípek spolu s olejíčkem a aromaterapíí, tím se vůbec nic nezkazí.
5. Heřmánkový čaj
Výsledek obrázku pro heřmánkový čaj
Osvědčená klasika našich babiče a prabaiček. Když bolí zub vypij heřmánek. A já musím souhlasit. Nejenže pomuže dítěti od bolesti, ale také celkově uklidní a navodí příjemý pocit pro spánek.
Tak to by bylo všee a vy mě dejte vědět co vy dáváte svým dětem při trápení. Ještě jsem chtěla říct že existuí vyloženě homeopatické čípky a homeopatika při prořezávání, nic méně já je nedávám a taky je dávat nebudu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama